Історія школи

Чортківська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Чортківської районної ради Тернопільської області перебуває у комунальній власності держави, виконує державне замовлення. Фінансування закладу державне з елементами асигнування, передбаченого законом. Засновником навчального закладу є Чортківська районна рада. Школа підпорядковується відділу освіти Чортківської міської державної адміністрації.

У 1961 році було створено Чортківську середню школу - інтернат по вул. Коновальця, 13. ЇЇ першим директором школи було призначено Паламарчука Леоніда Олександровича, заступником директора школи з навчальної роботи – Довганя Гліба Івановича, старшим вихователем – Стусь Зіну Іванівну.

31 серпня 1961 року був скомплектований педагогічний колектив та обслуговуюча служба школи-інтернату, прийнято 205 учнів. Власними зусиллями весь колектив школи обладнував приміщення класів, їдальні, спалень, спортивного залу та стадіону, а також географічний майданчик.

В 1962 році учнями 5-10 класів на пустирі був закладений фруктовий сад та дендропарк.

На даний час педколектив школи-інтернату складається із 57 чол.; з них: 41- вчителі, 10- вихователі, педагог-організатор, бібліотекар, практичний психолог, логопед, соціальний педагог та керівник гуртка.

З метою створення належних умов для навчання, розвитку інтелектуальних здібностей у вихованців творчо працює колектив учителів - предметників та вихователів.

Якісний рівень проживання забезпечують обслуговуючий персонал, медпрацівники.