Послуги

Протягом багатьох років коледж готує студентів до подальшого навчання у вищих навчальних закладах; наші випускники при вступі до університетів мають майже стовідсотковий успіх. Батьки регулярно отримують інформацію стосовно навчання студентів на батьківських зборах та консультаціях з викладачами. Хороша і відкрита комунікація з батьками допомагає коледжу досягати поставлених цілей. І це одна з причин максимальної відкритості коледжу для всіх зауважень і пропозицій з боку батьків. Ми дуже вітаємо особисті зустрічі на всіх рівнях коледжу, так як без взаємної комунікації неможливо досягти порозуміння й підвищення якості освітнього і виховного процесу. Якісна освіта – це основа успішної кар'єри.


Приймальні іспити

Тут Ви знайдете інформацію про умови прийому в наш коледж. Від відправлення заявки до приймальної процедури на теперішній навчальний рік.

Навчання

Ми намагаємося створювати умови для вільного розвитку кожної особистості, цінуємо індивідуальність студентів, підтримуємо творчу ініціативу. Наша мета – це виховати молоду людину, що живе і визнає основні моральні принципи.